Szklarska Poręba

ul. Caritas

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
600 000 PLN
Cena za m2
15 894,04 PLN
Powierzchnia
37,75 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Liczba pięter
4
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2020
Stan nieruchomości
Idealny
Numer oferty
42/11804/OMS
Mieszkanie Sprzedaż Szklarska Poręba Caritas

Opis nieruchomości

Do sprzedanie mam apartament w inwestycji Five Seasson Szklarska Poręba z pierwszego etapu, kameralne bardzo dobrze położona inwestycja, bliskość do wyciągu, odległość od miasta i do wyjścia na szlaki. Apartament jest sprzedawany wraz z umową najmu na tzw. podziale przychodu pomiędzy operatorem a właścicielem apartamentu, możliwość korzystania z własności w dowolnym terminie, uzgodnionym z operatorem. 

Apartament - zarabia dla właściciela w momencie, gdy właściciel z niego nie korzysta. 

Za eksploatacje nieruchomości koszty ponosi podmiot zarządzający apartament tj. za media, energię cieplną i elektryczną.

Jedyne koszty po stronie właściciela to podatek od nieruchomości oraz ubezpieczenie lokalu. 

Cena lokalu jest cenną netto do której należy doliczyć podatek VAT - 23 %, zwrot VAT możliwy, również dla osób fizycznych nie 

prowadzących działalności gospodarczej. 

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak

Mapa

Kontakt

Sylwester Kucy

Sylwester Kucy

Właściciel

Telefon:
534270232
E-mail:
sylwester@kucy.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Aparthotele.Com sp. z o.o. z siedzibą przy Odrodzenia 2/10, 59-300 Lubin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres sylwester@kucy.pl… czytaj więcej